Akcie

Silvestrovské vítanie nového roka 2015

     Prežiť posledné chvíle končiaceho sa roka a privítať príchod toho nového mohli občania opäť osláviť na námestí. Kalinovčania sa so starým rokom lúčili veľkolepo a môžeme povedať, že patrilo k najvydarenejším Silvestrom v histórii obce. Sme radi, že občanov Kalinova neodradilo ani mrazivé počasie a spolu sme oslavovali na námestí posledný deň roka. Tešili sme sa veľkej účasti na námestí a hlavne tomu, že ľudia boli disciplinovaný.

      Vyvrcholením bolo hromadné odpočítavanie posledných minút do polnoci, počas ktorého sa spustil krásny ohňostroj, ktorým sme privítali príchod Nového roka. Do tanca i k dobrej nálade pozývala hudba od DJ. Starosta obce s tradičným prípitkom poprial Kalinovčanom úspešný nový rok, rok splnených prianí, plný zdravia šťastia a spokojnosti. Silvestrovská zábava ďalej pokračovala diskotékou pod otvoreným nočným nebom na námestí.

     Tradičné podujatie aj tentoraz spojilo niekoľko Kalinovčanov a ďalších návštevníkov. Silvestrovské oslavy boli príležitosťou s chuťou sa zabaviť a v nevšednej atmosfére si pri pohári šampanského navzájom odovzdať neodmysliteľné novoročné želania.


                 

Počasie:

Kurzový lístok