Napísali o nás/nám

Kalinovčania sa na tretiu ligu poriadne vyzbrojili
Futbaloví činovníci Kalinova nenechali pred historickým štartom v III. lige nič na náhodu. Majú za sebou veľké nákupy v Podbrezovej i okolitých kluboch.

TRÉNER SO STAROSTOM NA KURTOCH TRIUMFOVALI
Kalendár júlových športových podujatí v Kalinove spestril 1. ročník tenisového turnaja v štvorhre firmy Mogysport. Počas neho triumfovalo duo Vladimír Jánov a starosta obce Ján Šárkan.

Umelci si pochvaľujú hlinu a kruhovú pec
Do Kalinova pricestovali umelci. V tunajšom závode už niekoľko dní pracujú na svojich dielach. Svoju tvorbu predstavia 12. augusta na vernisáži v Novohradskom múzeu a galérii v Lučenci.

Keramického sympózia sa tento rok zúčastnia štyria umelci
Štyria umelci pracujú na svojich dielach v závode Žiaromat v rámci Medzinárodného keramického sympózia Lučenec - Kalinovo. Výsledky svojej práce predstavia o dva týždne na vernisáži v Novohradskom múzeu a galérii.

Kalinovčan vo svojich štyroch knihách opísal históriu Muráňa
Rodnú dedinu Muráň nosí hlboko vo svojom srdci. Zaujíma ho nielen história tunajšieho hradu, ale aj osudy jeho vlastníkov. Kalinovčan Pavel Hlodák napísal už sedem kníh. Momentálne zbiera podklady na ďalšiu.

POHÁR STAROSTU V RUKÁCH VLADIMÍRA JÁNOVA
Nadšenci tenisového športu si zmerali sily na kurtoch v Kalinove. Pohár starostu Kalinova si ukoristil Vladimír Jánov. S raketou sa predstavil aj starosta obce Ján Šárkan.

KRÁLIKY UMOŽNILI KALINOVU ZAHRAŤ SI TRETIU LIGU
Z postupu do III. ligy sa netešia len Tisovčania. Dôvod na oslavu má aj Kalinovo. Po tom, ako Králiky ukončili svoju futbalovú púť v spomínanej súťaži, sa medzi treťoligistami ocitli aj zverenci lodivoda Miroslava Kéryho.

«      1   |   2   |   3      »      

Počasie:

Kurzový lístok